شرایط و قوانین مربوط به برگزارکنندگان

 

محتوای صفحه رویداد

برگزارکننده موظف است محتوای صفحه‌ی رویداد را با رعایت نکات زیر تهیه کرده و ارایه دهد:

  • احراز شرایط ارائه‌ی اطلاعات به صورت عمومی و رعایت کامل حقوق مولفین و نویسندگان
  • رعایت کلیه‌ی ضوابط و قوانین بین‌المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران برای انتشار مطالب در اینترنت
  • استفاده از امکانات جی ایونت فقط به منظور دست‌یابی به اهداف ذکر شده در موضوع همکاری با جی ایونت
  • کلیه‌ی محتوای ارسالی به جی ایونت ، شامل متن، عکس، قیمت‌ها و شرایط، فیلم و غیره ابتدا توسط مسئولین جی ایونت بررسی شده و پذیرش یا رد درخواست ایجاد رویداد، حداکثر طی مدت 24 ساعت کاری انجام می‌شود.

نکته مهم: در صورتی‌ که جی ایونت در هر مرحله از همکاری با یکی از شرایط زیر مواجه شود، می‌تواند بدون اعلام قبلی اقدام به حذف صفحه‌ی ایجاد شده برای یک رویداد کرده و در صورت نیاز نسبت به پیگیری موضوع در مراجع قضایی اقدام کند:

  • عدم صلاحیت برگزارکننده در معرفی رویداد، انتشار اطلاعات آن، دریافت درآمدهای حاصل از بلیت‌فروشی یا عدم صلاحیت و توان کافی وی برای برگزاری رویداد اعلام‌شده (به تشخیص جی ایونت).
  • استفاده از امکانات جی ایونت برای انتشار اطلاعات شخصی یا گروهی، تبلیغ، ارسال بدافزار و ویروس، خرید و فروش کالا و خدمات (هر چیزی به جز بلیت رویدادی که در جی ایونتتعریف شده باشد) یا هر استفاده‌ی تجاری و غیرتجاری خارج از چارچوب همکاری تعریف‌ شده با ایوند.
  • غیرقانونی یا غیرواقعی بودن رویداد و نادرست بودن اطلاعات صفحه ی رویداد، تحت تعقیب قرار داشتن برگزار‌کننده یا تخلف وی از قوانین کشور که موجب عدم‌‌ صلاحیت برگزارکننده برای برگزاری رویداد شود (به تشخیص جی ایونت).

 

تغییرات در رویداد

در صورت بروز هرگونه تغییراساسی در رویداد، برگزارکننده موظف است بلافاصله پس از آگاهی از آن‌ها، چنین تغییراتی را در صفحه‌ی رویداد اعمال کرده و مراتب را به صورت کتبی (از طریق ایمیل و پیامک) و تلفنی به اطلاع جی ایونت رسانده و به شرکت کنندگان آن رویداد نیز اطلاع رسانی کند. اگر تغییرات اساسی باشند یا رویداد کاملاً لغو شود، طبق بند پیشین نسبت به عودت هزینه‌ی بلیت‌ها اقدام می‌شود.

 

استرداد بلیت خریداری شده توسط خریداران

  • قوانین استرداد بلیت از سوی برگزارکننده تعیین می‌شود و برگزارکننده می‌تواند حداکثر تا زمان شروع رویداد، موعد استرداد بلیت را تعیین کند.
  • در صورت عودت مبالغ دریافت‌شده توسط جی ایونت به شرکت کنندگان، برگزارکننده موظف است کارمزد سرویس جی ایونت، هزینه‌های مربوط به نقل و انتقال وجوه را به جی ایونت پرداخت کند. جی ایونت می‌تواند این مبلغ را از سایر حساب‌ها و رویدادهای کنونی همین برگزارکننده وصول نماید.
  • چنانچه برگزارکننده رویداد به هر دلیلی تصمیم به لغو رویداد داشته باشد، باید از جی ایونت درخواست تسویه حساب نماید. جی ایونت پس از کسر کارمزد استفاده از خدمات، وجه را به برگزارکننده رویداد پرداخت می‌نماید و برگزارکننده موظف است تا خود نسبت به عودت وجه به شرکت کنندگان آن رویداد، اقدام نماید.

 

پرداخت به برگزارکننده

جی ایونت کل مبالغ دریافتی بابت بلیت‌ها را حداکثر طی ۲ روز کاری (از شنبه تا چهارشنبه ساعت‌ 9 صبح تا 4 بعدازظهر) پس از اتمام رویداد یا در شرایطی قبل از اتمام رویداد، در وجه برگزار‌کننده واریز خواهد کرد.

جی ایونت برای حمایت از برگزاری هرچه بهتر رویدادها درآمد حاصل از فروش را، پس از احراز هویت برگزارکننده و کسر کارمزد خود، به برگزارکننده پرداخت میکند.